DTG-trükk

Täisvärviline digitaal trükk tootele, mistahes kujundusega

Otse rõivastele trükkimine ehk DTG-printimine on protsess, mille käigus digitaalne pilt trükitakse otse teie rõivaesemele, kasutades tipptasemel trükitehnoloogiat ja tinti. Protsess võimaldab meil printida iga tellimuse väga detailselt ja täisvärviliselt taskukohase hinnaga. Meie DTG masinaga on iga kujundus võimalik.

Kuidas jõuda tellimuseni?

Esimene samm:

Iga tellimuse vaatab üle meie DTG spetsialist ja graafiline disainer. Kliendiga koostöös hoolitseme parima valmistoote eest, olgu see siis t-särk, pusa, sviiter või muu, kuid mille kehtivad nõuded on 100% puuvillane. Väga vähestel erandjuhtudel õnnestub trükkida ka segumaterjalile 80/20. Trükiste ettevalmistamiseks ootame kliendilt kõrgeima eraldusvõimega pilti, mis parasjagu on. Mida suurem on pildi eraldusvõime, seda parem! Võiks olla minimaalselt 1,5MB!

Teine samm:

Meie disainerid töötavad hea meelega kõigi teie pakutavate piltidega, isegi kui see nõuab natuke kohendamist. Meil on professionaalsed disainerid, kes on õppinud logode ja failide töötlemist. Kui soovite ettevõtte logo trükkida, siis soovitame sobivat logofaili küsida oma turundusosakonnalt või veebi arendajalt. Sobiva trükiinfo saatmisega saab tutvuda siin: trükiinfo saatmine.

Kolmas samm:

Kujundame iga tellimuse jaoks eelvaate, mille saadame klientidele enne tegelikku tööd alustades. Nii näete, kuidas särk välja näeb ja võite veel soovitud muudatuste osas juhiseid anda. Tellimuse oluliste etappidega saab tutvuda siin: tellimuse 10 olulist punkti. Oma soovid saate saata e-mailile: info@sargivabrik.ee või helistada 56287666.

ÜLES