Kuumpresstrükk

Kuumpresstrükk on enamlevinud trükitehnikaid väiksemate koguste tarbeks, kus õhuke kile pressitakse toodetele. Väga palju kasutatakse just spordiriiete puhul toetajalogode, nimede ja numbrite lisamisel särkidele/pükstele/pusadele, samuti tööriided või näiteks vihmavarjudele.

Siiditrükk

Äri- ja reklaamriideid saab kaunistada logode, sõnumite või piltidega, kasutades erinevaid tehnoloogiaid. Siiditrükk on trükitehnoloogia, kus soovitav disain kantakse edasisele pinnale läbi pingutatud kanga/võrgu, kus disainiosa on siidvõrgus avatud, ülejäänud augud aga kaetud.

Sublimatsioonitrükk

Sublimatsioon trükkimine on trükitehnika, kus värvid on trükitud otse kanga pindmise kihi sisse. Seda tehnikat kasutatakse väga laialdaselt spordiriietele trükiste tegemiseks. Sublimatsioontrüki suurimaks eeliseks on ennekõike vastupidavus..

Sublimatsioontooted

Toodame TEAMSHIELD kaubamärgi all erinevaid sublimatsiooni tooteid, alates buffidest ja jooksumütsidest kuni t-särkide ja polodeni. Meie tootevalikus on korv-, võrk- ja jalgpallivormid ehk rohkem kui 35 toodet, mida klientidele pakkuda. Sublimatsiooni toodete peamisteks eelisteks on OMANÄOLISUS ja vastupidavus.

Tikand

Tikandi kasutusala on lai ja tikandi abil on võimalik kirjade/logode/kujutistega kaunistada väga mitmeid erinevaid tooteid- särgid, polod, jakid, vestid, tööriided, nokatsid, mütsid jne. Enamasti tikitakse otse toodetele, kuid võimalik on valmistada ka embleeme või nimesilte.

DTG-trükk

Otse rõivastele trükkimine ehk DTG-printimine on protsess, mille käigus digitaalne pilt trükitakse otse teie rõivaesemele, kasutades tipptasemel trükitehnoloogiat ja tinti. Protsess võimaldab meil printida iga tellimuse väga detailselt ja täisvärviliselt taskukohase hinnaga.

ÜLES