Algselt Pärnu Võrkpalliklubile spordivarustust muretsedes, püüdsime lihtsalt vähendada klubi kulusid spordirõivastele. Meeldiva üllatusena märkasime, et meid saadab korralik müügiedu ning majandustegevuse kasvades tuli luua äriühing, mis sai nimeks PVK Trading OÜ. Leidsime PANZERI näol suurepärase partneri Itaaliast, kelle kaup on kvaliteetne ja mugav ning kes peab kinni tarneaegadest. Sellest ajast oleme kasvatanud spordiriiete turuosa Eestis ja Baltikumis. 2012 aastast laienesime ka reklaam- ja tööriiete valdkonda. Reklaamrõivastena pakume peamiselt STEDMAN kaubamärgi tooteid, töörõivastest rootsi kvaliteetmärki Blåkläder.

TEAMSHIELD nime all toodame sublimatsioontootedi erinevatele spordialadele nagu korvpall, võrkpall, jalgpall jne. Tootevalik laieneb pidavelt ja kõik, kes soovivad omanäolised välja näha ning „hallist massist“ eristuda, saavad meie disainerite abiga luua endale sobiva lahenduse.

Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset toodet ja mugavat teenust meie klientidele. Reklaamtrükistena on meil võimekus toota kõik tekstiilile vajalikud lahendused! Sellepärast aitame vajadusel kliendil rõivad ka kujundada, trükkida või tikkida vastavalt nende soovidele. Peaasjalikult ikka selleks, et meie klient saaks tegeleda oma põhitegevusega ja jätta kõik muu meie hooleks. Kvaliteet ja mugavus ennekõike!

ÜLES